آلتر اگو Alter Ego

دانلود رایگان فایل های صوتی کتاب آلتر اگو جلد چهارم

فایل های صوتی کتاب آلتر اگو جلد چهارم را به صورت جداگانه جهت دانلود قرار داده ایم. جهت دانلود فایل های صوتی کتاب آلتر اگو جلد چهارم به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود رایگان کتاب آلتر اگو جلد دوم

آلتر اگو یکی از متدهای آموزش زبان فرانسه می باشد که شما می توانید از لینک زیر این کتاب را دانلود نمایید.

آموزش زبان فرانسه  لینک دانلود کتاب آلتر اگو جلد دوم

حجم : 41.6 مگابایت

لینک کمکی دانلود کتاب آلتر اگو

دانلود رایگان کتاب کار و تمرین آلتر اگو Alter Ego جلد دوم

آلتر اگو Alter Ego یکی از متدهای آموزش زبان فرانسه می باشد که دارای 4 جلد کتاب می باشد. اطلاعات بیشتر رو در رابطه با این متد و مطالب مرتبط با متد آلتر اگو رو در این لینک پیدا کنین.

درباره متد آموزشی آلتر اگو Alter Ego

از جدیدترین متد های اموزش زبان فرانسه می باشد و برای گروه سنی نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته شده است. اين متد در Allience Française تدريس مي شود و در 6 جلد طراحي و تنظيم شده است، به اين ترتیب كه هر جلد آن در برگيرندهٔ يكي از سطوح زباني(A1/A2-B1/B2-C1/C2) و مطابق با استاندارد هاي جهاني آموزش زبان فرانسه است.

اين كتاب همراه با سي دي صوتي و تصويري می باشد که از كيفيت بسيار بالایی نیز برخوردار است.

آنچه اين متد را از ديگر متدهاي آموزشي متمايز مي‌سازد آن است كه اين متد همزمان بر چهار مهارت زباني تكيه دارد و زبان آموز علاوه برآنكه بعد از به پايان رساندن كتاب اول آن قادر به صحبت كردن می باشند بلكه اين توانايي را نيز دارد تا نامه و يا متني را به زبان فرانسه در حد مبتدی بنويسد و يا متني نه چندان راحت را به زبان فرانسه بفهمد و مكالمات روزمره فرانسویان را صحيح بكار برد.

این متد به گونه ای طراحی شده است که نقش اصلی در کلاس اموزشی بر عهده زبان آموز می باشد نه مدرس و مباحث زیادی برای کار گروهی در کتاب گنجانده شده است که در تقویت مهارت مکالمه صد در صد تاثیر گذار خواهد بود..

به چه روشی فرانسه یاد بگیریم - آلتر اگو Alterégo

روش آموزشی قاعده مند و علمی برای آموزش زبان فرانسه به زبان آموزان است. این متد یکی از به روز ترین متدهای آموزش زبان محسوب می شود و هم اکنون در اکثر کشورهای غیر فرانسه زبان به زبان آموزان تدریس می  شود. برای نمونه در آلیانس فرانسه که هم اکنون معتبر ترین مرکز آموزش زبان فرانسه در دنیاست،  این متد تدریس می شود.این روش آموزشی در بردارنده هر چهار مهارت زبانی ( نوشتن، خواندن، شنیدن، صحبت کردن) است و زبان آموز با یادگیری شش جلد کتاب های اصلی و حل تمرین می تواند به هر چهار مهارت اشراف کامل یابد. از مزایای قابل توجه این روش آموزشی  تکیه بر ارتباط کلامی ( مکالمه) است که برای تمام زبان آموزان در الویت اول قرار دارد.

 
فصول کتاب طوری تنظیم شده است که زبان آموز بعد از گذراندن یک جلد کامل از کتاب، به راحتی می تواند از عهده مکالمات روزمره زبانی بر بیاید و البته این متد به موازات آن به مباحث ساختاری و گرامری زبان هم به خوبی می پردازد. اما انتقادی که شاید بتوان از این روش آموزشی کرد این است که برای  سنین زیر هفده سال خیلی مناسب نیست زیرا با توجه به موضوعات و مطالب مرتبط با بحثهای  آزاد (نکته های زبانی وآداب و رسوم کشور فرانسه  و برای مثال آداب غذایی)، درک و فهم آن برای نوجوانان کمی مشکل بوده و به این ترتیب ممکن است  برای آن ها مشکل سهولت در درک را به همراه داشته باشد. اما در نهایت می توان گفت برای افرادی که نیاز به اخذ مدرک زبان با سطح پیشرفته دارند این روش آموزشی بسیار سودمند و قابل اعتماد خواهد بود.

راهنمای سطوح کتاب Alter Ego

این کتاب از انتشارات Hachette است. و این سری شامل ALTER EGO 1 تا ALTER EGO 5 است.
بر روی جلد های هر کدوم از این کتاب ها سطوح آن مشخص است و به شرح زیر است:
ALTER EGO 1 برای Débutant و شما را به سطح A1 می رساند.
ALTER EGO 2 برای Débutant و شما را به سطح A2 می رساند.
ALTER EGO 3 برای Intermédiaireو شما را به سطح B1 می رساند.
ALTER EGO 4 برای Intermédiaireو شما را به سطح B2 می رساند.
ALTER EGO 5 برای Perfectionnementو شما را به سطح C1,C2 می رساند.
اطلاعات فوق از سایت خود انتشارات برداشته شده است:

دانلود رایگان کتاب کار و تمرین آلتر اگو Alter Ego جلد اول

کتاب Alter ego یکی از متدهای آموزش زبان فرانسه است که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد و برخی از موسسات معتبر مانند قطب راوندی در برخی شعباتشون این کتاب رو تدریس می کنند.

سطح هر جلد بر اساس استانداردهای اروپا: 

  • Alter ego 1 شما را به سطح A1 می رساند 
  • Alter ego 2 شما را به سطح A2 می رساند 
  • Alter ego 3 شما را به سطح B1 می رساند 
  • Alter ego 4 شما را به سطح B2 می رساند

متد آموزشی آلتر اگو alter ego

کتاب های Alter Ego دوره آموزش زبان فرانسه در پنج سطح مختلف از A1 تا C2 می باشد . این متد در Alliance Francoise پاریس تدریس می شود که بیش از 150 سال تجربه در آموزش زبان فرانسه دارد. این روش مخصوص افراد بزرگسال است و نتیجه تلاش و تجربه ی 5 استاد زبان فرانسه این دانشگاه می باشد. این متد با در نظر گرفتن استاندارد آموزشی اروپا CECR روش تدریس را طوری تدوین نموده که در آن، زبان فرانسه با بکارگیری 3 مهارت یادگیری، آموزش و تجربه آموخته می شود. برای یادگیری زبان فرانسه، در این روش با تمرینات بکار گرفته شده و همچنین موضوعات جالب و تشویق کننده ی درس، زبان آموز را با واقعیت ها آشنا می شود. در آموزش زبان فرانسه، نکات بکار گرفته شده واضح و روشن می باشند و مسیر هر درس همان مسیر درک، تمرین و بیان، می باشد. کتاب ها شامل کتاب درس، کتاب تمرین و سی دی می باشد که زبان آموز را همراهی می کند. پس از اتمام هر دوره زبان آموز قادر به گذراندن امتحانات معمول جهانی ( TEF , DELF , DALF , TCF  ) می باشد. هر کتاب بر روی 120 ساعت کلاس برنامه ریزی شده اما به نسبت منطقه ای که تدریس می شود می توان آن را با همان منطقه تطبیق داد. در این پست فایل های PDF کتاب درس و کتاب تمرین این دوره آموزشی از سطح A1 تا B2 بر روی سایت قرار گرفته است.

اطلاعات تماس 

گروه آموزش زبان فرانسه

ایمیل :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وبسایت :www.club-france.ir

تلگرام facebook